Jdi na obsah Jdi na menu
 


Velký naschvál

12. 12. 2014

Chvíli byl klid a Martin se začal trochu vrtět. Sweetie si sedla a ucítila jeho ztopořený pohlaví. Hned z něj slezla „Promiň, to jsem nechtěla.“ Martin v klidu ležel „To je v pohodě. To já tě nechtěl vylekat. Asi jsem se neudržel a moc zasnil.“ Katy se udivila „Zasnil?“ Martin raději už nemluvil a vstal „Raději se vrátíme. Aby Jindřich neměl strach.“ Katy tomu kývnula a zakopla o větev. Když spadla, tak ji Martin vzal do náruče „Asi tě vážně raději odnesu.“ Katy se ho pevně chytila a dala mu pusu na krk. Martin ji přitiskl k tělu a ona odpověděla „Umím chodit po svých.“ Martin ji pevně držel „Teď máš smůlu. Za provokaci tě odnesu až do pokoje.“ Katy Martina objala „Když myslíš. Uvidíme, kdo má větší výdrž.“ A dál ho začala provokovat.

Martin se držel statečně až do pokoje. Tam ji pustil na postel a sedl nad ni. Katy znejistila a Martin řekl „Udělala sis to sama.“ A začal ji líbat. Ruce ji držel vedle hlavy a od pasu dolů byla znehybněná jeho tělem. Pak ji začal pusinkovat na krku a dokonce ji udělal cucflek. To už se začala dívka vzpouzet. Martin ji jednou rukou sjel na bok, kde dokázal rozepnout sukni. Dívka se ho snažila volnou rukou zastavit, ale cokoliv udělala, bylo marné. Martin ji opět začal líbat. Opět jí chytil ruku a přilehl. Katy se začala více vrtět. Martin ji ještě jednou začal pusinkovat na krk, a to už Katy začala říkat, ať se uklidní, že nic takového nechce. A Martin se jí podíval s úsměvem do tváře „Já vím. Jen jsem tě chtěl potrestat za ty tvoje provokace.“ Slezl z postele, upravil si košili a odešel. Dívka ležela na posteli jako přikutá.

Martin řekl Jindřichovi, aby se přes noc postaral o sweetie a odjel.

Katy pomalu vstala z postele a ještě celá roztřesená si upravila sukni. Někdo zaklepal na dveře. Katy se rychle doopravila a vyzvala dál. Do pokoje vešel Jindřich s tácem plného jídla „Nemáš už hlad?“ Dívka se podívala udiveně „Kde je Martin?“ Jindřich si k dívce přisedl na postel „Někam odjel. Vypadal dosti rozrušeně.“ Katy se podívala smutně „Za to můžu já. V tom lesíku jsem ho asi až moc vyprovokovala.“ Jindřich jí dal jídlo na klín „To nic. On byl vždycky takový. Ideál dívek. No a sexuální maniak. Ale když chtěl, tak se dokázal ovládnout. On by nikomu neublížil. A obzvlášť ne takovéto roztomilé dívence.“ Uklidnil ji a sweetie se dala do jídla, které jí opravdu chutnalo. Jindřich ji tam nechal a šel uklidit obchod, než začne noční provoz a vystřídá ho jeho zaměstnanec.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář