Jdi na obsah Jdi na menu
 


Super prázdniny

 

937617e440_9061162_o2.jpg

Můj veliký příběh který píšu už několik let a dodnes nebere konce... Je to příběh psychologický i milostný a napínavý... Jde zde o dívku, která jako malá prožila trauma s koňmi a proto byla donucena odstěhovat se do města.

 

 

 

 

40dc5d7d97_70016924_o2.jpg

 

 


Po několika letech si nevzpoměla ani na smítko z toho dětství, až do doby, kdy si její maminka dovede nového přítele domů a oznámí jí  a její mladší sestře, že se budou brát. Ovšem problém tu je dosti veliký.

 

 

 

 

 

 

 

 

abr2bde13_ranc.jpg

 


Ten muž má obrovské pozemky a  hlavně má farmu koní...                                                                              

 

 

dsc07079.jpg

   

 

Jak se bude dál příběh rozvíjet je už na vás, zda si ho přečtete nebo ne...

 

 
 

 

 

 

 

 

Příspěvky

SP 13

29. 12. 2011

JAké bude ráno a jaká bude dobrá zpráva?

Konečně venku z farmy.

jaké bude nakupování plavek? a co všechno zažijí? s kým budou plavat? 

Co se stane večer? Erik se zbláznil? nebo je opilý? Co se semele mezi Tomem, Alešem a Erikem?  

Kdo Xenii ráno probudí? A kdo je Marek? Co vlastně bylo Erikovi? kdo za všechno může? kdo se snaží Xenie zbavit? Co provede Xenie Tomovi? a kdo se objěví na scéně? Xenii jde o život? jak zvládne svoji roli v zajetí nepřítele? a Jak ji Marek zachrání? 

 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Super prázdniny | Komentářů: 0

SP 12

29. 12. 2011

 ,,Neboj se. Já jenom tak nezemřu." 

Jaké to bude v nemocnici? co se bude dít a co se stane se Sněženkou?

Jaké bude první vstávání?

a co bazén? Jaký to bude doma?  intimno s Erikem? a Jak umí Rex žárlit? Jak se Xenie pohádá s Alešem? a proč mu dá facku?  vyhlášeno pátání. Xenie se ztratila? kde se najde? co se dovíme o Xenii minulosti? 

Kde se probudí? tentokrát to postel není? a koho dostane, aby se o ni začal starat? Pan Jahoda. Kdo to je?

Jak dopadne jízda na Willovi? a co řekne Xenie Alešovi? Jaký bude rozhovor mezi JAhodou a Xenií?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Super prázdniny | Komentářů: 0

SP 11

29. 12. 2011

 JAké bylo opětovné probuzení? Co vyvedl Rex?  Co se stane v jízdárně? bude tam konečně jednou legrace? huráááá. je tu svatba. ale čí? a jak dopadne? to v dnešním díle.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Super prázdniny | Komentářů: 0

SP 10

7. 12. 2011

 Šílené ráno... Proč Xenie uteče a kam uteče? na čem se Erik a Xenie dohodnou? kdo je najde? a kdo je ten nový cizý muž? Jak dopadne Mirky rozhodnutí a jaká bude jízda? kdo vyplašil koně, kteří poté utekli do lesa? co se stalo se Sultánem? opět na lécích.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Super prázdniny | Komentářů: 0

SP 9

13. 11. 2011

 Jaká byla procházka? Hra na schovávanou? S kým? Jak se bude chovat Erik? Kdo se vyspí jako zlomený šíp? a co vyvede Rex? Jaký bude další den? A jací budou noví trenéři? v co se odváží Xenie? a komu půmůže ona? Co vyvede opět Petra? Jaká bude jízda v jízdárně? A co štěně? Co se bude dít u večeře a kdo bude jako návštěva? 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Super prázdniny | Komentářů: 0

Sp 8

13. 11. 2011

 Jaké bude probuzení a kdo ji překvapí? Jaká bude snídaně a co dělá Erik?  Jak se bude chovat Petra ve stájích? Podlehne Erik jejímu nátlaku? Jaké bude setkání s Willem? A co vyvádí štěně? je to světová pohrima a nebo mazel? Erik, Mirka, Petra jako vedoucí tábora, to bude den. Xenie je schovaná mezi malíma dětma a poslouchá Erikův výklad. O co se pokusí Petra? kdo zachrání Xenii? Jaká bude nová projížďka na koni? a co se bude dít dále? Jaké překvapení bude mít v pokoji?...

 
Celý příspěvek | Rubrika: Super prázdniny | Komentářů: 0

SP 7

13. 11. 2011

 Kdo bude záhadná návštěva u Xenie? Co se stane u oběda a jaký bude mít důvod Aleš se chovat ke Xenii zle? Jaké překvapení ček Xenii?? A co je vlastně se Sněženkou? a Kdo další ji přijede na návštěvu? Jaká bude oslava? a jak dopadne projížďka? Kdo dopadne hůře Xene nebo Mirka?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Super prázdniny | Komentářů: 2

SP 6

10. 11. 2011

 Kam se vydá Xenie po obědě? co jí udělá Erik a jak mu to Xenie oplatí? jakého koně dostane Xenie? koho po dvou letech potká? a kho bude mít ten člověk v náručí. a jak se zlepší v kreslení? Co se stane u večeře? Jak si popovídají sestry po večeři při večerní procházce? a kdo nový se přidá? jak bude na něj reagovat Xenie? jaká bude tato noc? a jaké ráno? proč bude Mirka budit Xenii?Jak dopadne cesta do školy a ze školy? Jaká bude Sněženka na pastvinách? a jak to dopadne, když se vyřítí kluci z lesa? Co mirku zklame? proč s brečením uteče do svého pokoje? Jak dopadne první chůze o berlích? a kdo bude u Xenie přes noc? Bude zase ráno Mirka vyvádět? s kým Xenie poránu záoasila? Kam se vydá Xenie? a co bude dělat zase na pastvě?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Super prázdniny | Komentářů: 0

SP 5

10. 11. 2011

 Co se stane na Seníku? k čemu se Erik přizná? a jak dopadne deštivá noc? co se vůbec stane při cestě domů? jaké to bude zpýtky doma? a co vůbec bude Xenii po chladné noci? Jak dopadne prohlídka od doktora? a proč mumí mít Xenie popruhy? JAk dlouho byla Xenie v bezvědomí? a co její bráška a nebo sestřička? jaké změny se staly?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Super prázdniny | Komentářů: 0

SP 4

10. 11. 2011

 Jaké to bude opět vidět své blízké?  a co se děje na zímku?  Jak se bude Andrejka učit kreslit? Co provede Erik s Willim Xenii? a co Mirka? Jak moc je Mazaný Erik? Začne se už Xenie přibližovat ke koním? Jak reaguje Willi na Xeniino chování? jaká bude jízda v jízdárně? Jaký bude rozhovor mezi sestrami? Jakou zprávu oznámí Xenii její maminka? Jaké to bbude na psatvinách? Co řekne Erik Mirce, když spadne z koně? a proč se Mirka odhodlá Znovu jezdit na koni?  Kam si zajedou? A co tam hezkého uvidí? to v dnešním díle...

 
Celý příspěvek | Rubrika: Super prázdniny | Komentářů: 0