Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koupání s Astorem

19. 10. 2015

Dívka neustále stála ve dveřích a nebyla si jista, co má udělat. Nejraději by se sbalila a utekla. Ale to nemůže. Nebyla si vůbec ničím jistá a z jednoho oka jí stekla slza. Martin poslal Lucku dom. Ještě než odešla, tak ji zaplatil a Sweetie doprovodil do domu. Vysvětlil ji, kdo byla ta žena, a provedl po celém domě. Pak otevřel dveře na zahradu a tam se válel obří chlupatý pes. Dívka se zasekla a Martin do ní lehce narazil „Neboj se. On je rozmazlený. Jediný, co je na něm nebezpečné, tak je slintání. Chodí si s ním hrát děti od sousedů.“ Dívka i přesto dávala pozor na každý krok psa. Najednou ho Martin zavolal a obří chlupatá koule se dala do pohybu. Ale poslušně se zastavil před oběma a sedl. Dívka psa pohladila a její strach opadl. Martin si rozepnul košili a vydělal si různé věci z kapes. Vše pokládal na stolek, který tam byl i se židlemi. Pak zmáčkl jedno tlačítko a začala se otevírat střecha od bazénu. Pes jménem Astor se hned vrhnul do vody. Martin prudce popadl dívku a skočil s ní do vyhřáté vody. Pes kolem nich plaval a užíval si to. Dívka se snažila dostat ke kraji a chytit dech. Ještě dřív ji chytil Martin a přidržoval nad hladinou. Chytla se ho jako klíště a zhluboka dýchala. On se jen zasmál a dívka mu vynadala „Co tě to napadlo! Takto mě přepadnout!“ Martin se jí omluvil a pak si ji více přitisknul k tělu. Zahleděl se jí do očí a poté políbil. Bylo to nečekané, ale byl to polibek jemný a něžný.

Když se dokázala od něj vzdálit, tak jsem mu stříkla vodu do očí a doplavala k okraji. Rychle vylezla z vody a sedla si do trávy. Nechtěla uvěřit, že se nechala políbit.

Martin vylezl a sedl si vedle ní. Chvíli se nervózně vrtěl a nakonec stejně vstal a beze slova odešel. Sweetie se natáhla na měkkou trávu a Astor si k ní lehnul. Položil si hlavu na její břicho a zhluboka si oddechnul. Sweetie ho začala hladit.

Jakmile se vrátil muž, tak sweetie podal ručník, aby se mohla osušit a řekl jí, kde najde svoje věci. Malá dívka vstala a šla podle instrukcí do pokoje, ve kterém našla svůj kufr. Hned se převlékla do suchého a vrátila se na zahradu.

Martin stihl vytáhnout gril a už nesl i maso.            

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář