Jdi na obsah Jdi na menu
 


SUPER kronika mého SUPER rodu

26. 9. 2010

                             Super kronika mého super rodu

 

    Není nad hezkou pohádku na dobrou noc. Hlavně, když je to o vašem rodu, který je už od stvoření jednoho malého života…

  Všechno začalo pod mořem v klidné zátoce, kde měli Merlin a Andrea, klauni očkatí, malé děti. Ale byla to ještě vajíčka. Když je napadla ošklivá štika a sežrala jim všechny nevylíhlé děti. Všechny kromě jednoho plůdku, což byl Nemo. 

    Nemo rostl a rostl, až z něj vyrostla veliká rybička, až moc veliká ryba. Jeho otec i matka na něj byli velice pyšní. Jenomže se po té dlouhé době opět vrátila štika.  Tajně zaútočila na Merlina, ale před něj připlavala Andrea a štika ji slupla jako malinu.  Merlin nemohl uvěřit tomu, co se stalo a plaval do chaluh, které ho, bohužel, uškrtily. A tak zůstal Nemo sám v celém moři.

   Jednou se tak rozhodl, že se podívá na hladinu, třeba se mu tam něco zalíbí a zůstane nad hladinou.

A tak tedy vyplaval napovrch moře. Když uviděl ostrov Madagaskar. 

     Byl právě podzim a ostrov byl nádherně vybarven. A Nemo se rozhodl, že se půjde na ten ostrov podívat. Jakmile byl na břehu, tak zjistil, že se nemůže pohybovat po souši. Když k němu slítl podivný kluk na koštěti a zeptal se ,,Copak dělá takovýto žralok na souši? A ještě k tomu tak pruhovaný, jako klaun očkatý?“ a začal se smát. Nemo se naštval a jeho odpověď zněla hrubým hlasem ,,Hele, já nemůžu za to, že moje matka zahnula otci s žralokem, ale táta to nikdy nezjistil. Takže pomlč a raději mi pomoz. Chci hodit po souši, protože tam dole v moři mě každý odmítá a bojí se mě.“ A tvářil se u toho dosti naštvaně. Tak se ten kluk postavil na nohy a začal ,,Když tedy chceš chodit po zemi, tak musíš změnit i jméno. Budeš se jmenovat…co třeba Sid?“  ,,Sid?“ ,,Ano Sid. Takové roztomilé jméno mé žáby.“ A na to mávl hůlkou.

    Jakmile otevřel náš nový Sid oči, tak z něj byl lenochod. Začal se veselit, že už může chodit po souši až samou radostí doskákal do džungle. Tam narazil na tančící lemury, lva, zebru, žirafu a hrocha. ,,Jů, bezva, tady je dokonce párty.“ Pomyslel si Sid a běžel tam.

Hnedka se přidal k tančícím zvířatům.

Když párty skončila, tak lev Alex pozval Sida na jízdu lodí na severní Ameriku, že je tam také zábava. Sid neodolal a hnedka nastoupil na loď, kterou řídili čtyři tučňáci.

     Po delší době plavby, kdy si naši kamarádi užívali ještě nějakou tu legraci, nastal prudký náraz.  Všichni vyskákali na palubu, jediný Sid se tam stěží dokulhal.

,,Co to má být. Kde to jsme?“  ptal se udiveně Sid. ,,Vítejte v severní Americe.  Je tu právě zima a začíná doba ledová. Prosím okamžitě změňte stanoviště. Jinak zde umrznete!!!“

řekl jeden z tučňáků a všichni seskákali dolů do sněhu. Lev, zebra, žirafa a hrošice zůstali na lodi a s rampouchy u nosu se se Sidem a tučňáky rozloučili. 

Sid zůstal sám, protože mu tučňáci utekly. A tak se začal potloukat po světě.

   Jak tak chodil a cestoval, narazil jednou na mamuta jménem Menfred.

Sid a Menfred zachránili jedno malé, ošklivé, zelené a  tlusté dítě. Sid se rozhodl, že půjde najít jeho rodiče a Menfred mu v tom pomáhal. Když narazili na šavlozubý tygry a ti vyžadovali to dítě. Menfred byl proti tomu, aby se to dítě dalo tygrům, jenomže Sid pošeptal Menfedovi ,,Když jim ho dáme, tak nás nesežerou. Nechají si to dítě a odejdou. Vidíš ty nahoře, jak si brousí drápy? Předci nechceš skončit na jejich jídelníčku?“ a na to se Menfred usmál, vzal to dítě a v klidu ho předal šavlozubým tygrům. Ti se s ním vzdálili a Menfred se rozbrečel. ,,Ale neboj, takových ještě najdeme. Uvidíš. Osud nám jich ještě nahodí plno.“ Řekl Sid a šli jiným směrem, než tygři.

    Čas plynul a naše malé děťátko rostlo. Tygři ho vychovávali jako vlastní dítě, dítě jménem Šrek.   Ze Šreka se vyklubal pořádný rošťák, neustále holkám proháněl sukně, neustále se pral a ve škole propadal.  Byl to prostě rošťák, a tak  mu nezbylo nic jiného, než se zabydlet v bažinách.  Tam se seznámil s ženou svých snů.  Princeznou Fionou.

Spolu měli celý kmen dětí. Jmenoval se kmen Habsburků. 

   Po čase se ukázalo že v nedalekém kraji byl také kmen. Kmen Kamenných lidí.

Jednou se potkal muž z kmene Kamenných  lidí a žena v kmene Habsburků.

Oba se do sebe na první pohled zamilovali. Žena se jmenovala  Amélie Pottrová a muž se jmenoval Kamen. Jako všichni v jeho kmeni. A tak ho Amélie pojmenovala James Potter. A po pár dnech spolu měli dítě. Harryho Pottra.  Byl to velice nadaný kluk na průšvihy, a tak se dostal na speciální školu kouzel v Brďavicích.

    Harry byl rád, že ho někam vzali, a tak se začal pilně učit čarovat.

Ovšem první slova všech žáků na školu byla ,,Tý brďo…“

Jednou, když měli hodinu kouzlení, jak zdvihnout předměty, se omylem Harry spletl s zaříkadly a mávání hůlkou a skončil na nějaké vesmírné lodi. Tam se seznámil s hezkou princeznou Padme a Jedáji(džedáji), ochránce míru ve vesmíru. Jenom díky nim je planeta Země v klidu. Až na druhou světovou válku, před kterou Harry akorát utekl…

Harry se naučil nějaké cviky od jedájů, aby mohl chránit Padme. Ovšem jejich láska byla silnější a skončili spolu v posteli. Během devíti měsíců se, již královně Padame, narodil syn Anakin.

Stal se z něho statný jedáj a ušlechtilý kouzelník. 

    Když napadli jejich loď vetřelci, tak Anakin běžel chránit svého mistra, před úplnou smrtí. A v nejhorší části se u něj ukázala jedna bojovnice a zabila nejsilnějšího bojovníka pouhým výstřelem do jeho moc veliké hlavy. Hlavy připomínající meloun, ale v obraze ďáblově. Anakin jí mnohokrát poděkoval a jak to bývá, tak se do sebe zamilovali. Ovšem ta bojovnice byla ze země. A tam měl Anakin zákaz vstupu.

    Jednoho dne se rozhodli spolu utéct. Když skončili na planetě Zemi, tak šli do domu, kde bojovnice bydlela.  Ta bojovnice se jmenovala Lara Kroft.

Anakin a Lara se spolu vzali a jako svatební dar dostali cestu kolem světa za 80 dní.

Tak se z Ameriky vydali na cestu kolem světa. Oba byli velice nadšení, že poznají celou zemi.

    Jakmile byl  69-tý den, tak náš pár dorazil do České republiky. Tam se Lara porodila jejich dítě. Byla to roztomilá holčička jménem Marie. Ale Lara pár měsíců po porodu zemřela a Anakin odcestoval zase zpět do Ameriky. Tam se znovu oženil a založil novou rodinu.

    No a Marie  se dostala do nové rodiny. Rodiny Urbánků, ta ji vychovala a Marie se slušně vdala a měla šest dětí. Josef, Ivoš, Pavel, Martin, Jana a Marie. Její nejstarší syn, Josef Urbánek, se oženil a měl dvě dcery a z toho jedna jsem já, Kateřina Urbánková.

    A toto je celá SUPER KRINIKA MÉHO SUPER RODU…

Dá se celkově říct, že je to nekonečný příběh. Protože také budu mít děti a ty zase budou mít své děti…  A tak to půjde dál, jako ten nekonečný příběh. Nikdy nenajde konce.

Leda tak, že by celý rod vymřel.

 

 

Obsah:

Ø    Pohádka na dobrou noc

Ø    Začátek

Ø    Nemo

Ø    Rozhodnutí

Ø    Seznámení s obyvateli ostrova + plavba

Ø    Severní Amerika

Ø    Sid, Menfred a dítě

Ø    Zlobivý Šrek a jeho rod Habsburků

Ø    Amélie a James Pottrovi

Ø    Harry, Padme, jedájové(džedájové) a syn Anakin

Ø    Bojovnice vs. Vetřelec

Ø    Útěk a cesta kolem světa za 80 dní

Ø    Život v České republice

Ø    Rodina Urbánků

Ø    SUPER KRONIKA MÉHO SUPER RODU

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

---

(Alex, 25. 10. 2013 15:58)

Ani nevím. Prostě jsem hledal nějakou inspiraci a učitelka řekla, že to může být parodie a má to být vtipný. já zrovna poslouchal hakuna matata :) a den předtím jsem se koukal na Hledá se Nemo... a tak o vzniklo :)

WOW

(Tatsu, 24. 10. 2013 10:11)

Tak tohle mě fakt dostalo! Jak tě tohle napadlo??