Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zachránce

12. 12. 2014

Martin se probudil někdy v noci a našel vzkaz. Podíval se na hodinky a sbalil si věci.

Sweetie se převlékla, vzala si jinou paruku a vydala se na scénu. Na celé akci byli tři takovéto dívky. Ona byla nejmladší s nejméně zkušenostmi. Našla si svého pána a dělala mu společnost po celý večer. Nakonec ho doprovodila do hotelového pokoje a tam se rozloučila. Muž byl v dobré náladě a popadl Sweetie za ruku „Minule jsi utekla bez rozloučení. Dnes ti to jen tak nevyjde. Malá děvko.“ Přitáhl si ji pevně k tělu a začal ji pusinkovat a olizovat na krku. Opravdu se snažila ze všech sil, vymanit se z jeho úchopu, ale tentokrát neměla žádnou šanci. Muž ji držel opravdu pevně. Najednou jí roztrhnul tričko a šáhnul na prsa. Vtáhl ji do pokoje a zavřel dveře. Malá sweetie byla v pasti. Do očí se jí draly slzy. Starý muž si stáhnul kalhoty a přibližoval se k ní. Sweetie už jen čekala to nejhorší, když se otevřely dveře. Muže to rozrušilo a někdo rožnul všechna světla v místnosti. Hodil přes dívku dlouhý kabát a odnesl ji pryč.

Sweetie uslyšela bouchnutí dveří, a tak vystrčila hlavu. Vedle sebe uviděla Martina a poznala jeho černý BMW. Hned ho objala a brečela. On ji utěšoval a byl rád, že to ještě stihl.

Jakmile se Katy uklidnila, tak se zeptala „Jak jsi mě našel?“ Martin ji pohladil „Jen jediný článek v novinách byl poškrtaný. Sehnat stejný noviny se mi nepodařilo. Ještě že existuje internet.“ Katy ho ještě objala a pak jeli pryč.

Ještě ten večer musela Katy za Madam říct, co se stalo. Madam z toho moc nadšená nebyla, ale dovolila dívce zůstat s Martinem už teď. Martin se pousmál a řekl dívčino jméno před Madam. Ta se zle podívala, ale Martin si vše dokázal obhájit. Připomněl jí den v hotelu, kdy ona sama její jméno vyslovila. Madam se Katy omluvila a dívka odjela s Martinem. Ještě před tím si zabalila nějaké věci a paruky. Táhla s sebou kufr málem větší než ona.

Martin řídil a Katy spala jako prvně. Zastavil u lesa a jen ji tiše pozoroval. Položil si sedadlo a pohladil dívku po zádech. V tom ho popadl ten jeho pocit chuti na sex. A ještě se to zhoršilo, když se dívka otočila na záda a tričko ji sjelo níže a ona dýchala otevřenou pusou. Martin měl chuť toho zneužít, ale zase si vzpomněl na slova barmanky a otočil se k dívce zády. Ovšem stále nemohl usnout, když cítil její přítomnost. Z přemýšlení a udržování si odstupu ho probrala slova „Je to pro tebe hodně těžký?“ Martin se otočil a uviděl Sweetie, jak se na něj dívá se zájmem a proviněním. Martin se k ní otočil „Já to zvládnu. Musím se to naučit.“ Pomalu k ní posunul ruku a pohladil ji po vlasech. „Ta umělina ti nesluší. Sundej si ji.“ Katy si položila ruku na hlavu „To není tak jednoduché. Ta paruka je připnutá několika sponami. Proto vydrží v každé situaci. A vypadá jako opravdová.“ Martin stáhl ruku a s úsměvem vyšel ven z auta. Tam se protáhl a prošel se. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář