Jdi na obsah Jdi na menu
 


seznamte se SWEETIE

8. 12. 2014

V deštivé noci šla dívka oděná jen v krátké sukýnce, halence a botách na podpatku, po kraji frekventované silnice. Deštěm byla promáčená a promrzlá. Zimou se třísla a čekala, kdo ji zastaví, nebo kde najde nějaký přístřešek.

Když to nejméně čekala, tak ji zastavilo černé BMW. Otevřely se dveře a muž sedící za volantem nabídnul dívce volné místo spolujezdce. Ona se pousmála a řekla „Ale s takovou vám to vozidlo jen zašpiním.“ Muž se pousmál „To se nechá vyčistit. Teď nasedni, ať nenastydneš.“ Dívka tedy nasedla a muž se rozjel. Viděl, jak je dívka promočená a zatopil. Ona se schoulila do klubíčka a usnula. Muž na ni promluvil, ale když se mu nedostavila odpověď, tak zjistil, že spí. Zastavil u pumpy, aby natankoval. V prodejně uviděl deky. Jednu koupil a v autě dívku přikryl. Po delší cestě zastavil u lesa, aby se vymočil. Ale najednou ho přepadl divný pocit. Vždyť má v autě neznámou dívku. A je úplně bezmocná. Jeho úd se mu postavil a on šel k autu. Jakmile otevřel dveře od spolujezdce, tak uviděl spící dívku. Zasekl se a řekl si „Vždyť je to malá holka. Předci ji nic tak zlého nemůžeš udělat, vole.“  Pomalu zavřel dveře a prošel se dál po lese, aby se uklidnil.

            Jakmile se vrátil a podíval se na malou holku, tak uviděl, že se stále třepe zimou. Nastartoval, položil její sedadlo a zatopil. Během chvilky bylo teplo, ale i přesto se třásla zimou. Jel tedy dál. Ani nevěděl, kam má dívka namířeno, a tak zastavil v jednom hotelu na přenocování. Dívku nechal spát v autě a on šel domluvit pokoj pro dvě osoby. Naštěstí měli jedno apartmá volné. Hned ho zaplatil a vrátil se do auta pro spící princeznu. Lehce ji oslovil „Slečno… Slečno, vstávat.“ Ona se prudce probrala a rozhlížela se zmateně po okolí „Kde to jsme? Co se děje?“ byla úplně zmatená. Muž se pousmál „Jen klid. Přesuneme se do hotelu.“ „Hotelu?“ udivila se a pak si vzpomněla na to, co se jí přihodilo. Začala se omlouvat, za její nemožné chování a za to, že usnula v jeho autě. On se pousmál „Tak už pojďte, slečno. Ať tu zbytečně nemrzneme.“ Ona pomalu vylezla z auta „To vyčištění vám zaplatím, pane.“ On se stále usmíval „To je maličkost. Z toho si hlavu nedělej. Teď si dáš sprchu a pořádně se vyspíš.“

Došli do pokoje. Muž ji zavedl do sprchy a připravil teplou vodu. Dívka se zastyděla a on hned odešel. V klidu se omyla a oblékla do županu. Když vyšla ven, tak šla nejistě a dávala pozor na každý krok. Muž se po ní ohlédl „Jaká byla koupel?“ dívka se zastavila „Příjemná. Akorát tu nemám žádné oblečení.“ Muž se zaseknul. Na to nijak nepomyslel. Hned šel zpět do auta a tam vydělal svoje náhradní oblečení. To dal dívce. Černá košile s modrými boxerkami jí byli jako pyžamo. Ale až moc velké. Muž se pousmál „Vypadáš roztomile. Můžu znát tvoje jméno?“ dívka poodstoupila „Jsem Sweetie.“ Muž se zamyslel „Dosti divné jméno.“ Dívka si sedla do křesla „To není jméno. To je moje práce. Jméno nemůžu říct. Dostala bych vynadáno.“ Muž si sedl do protějšího křesla „Vždyť vypadáš jako malá holka.“ Dívka se podívala roztomile, jako by to byla opravdová malá dívenka „To je účel, pane.“ Muž se pousmál „Jsem Martin.“ Ona se usmála a zeptala „Kde můžu spát? Tady nebo na zemi?“ Martin se pousmál „Klidně semnou v posteli. Neboj, nekoušu.“ Sweetie se zastyděla „Spím na gauči.“ Mekla a lehla si do měkkého gauče. Muž ji přikryl peřinou z ložnice „Dobrou noc, Sweetie.“ Zašeptal a odešel. Sweetie jen zavřela oči a spala dál jak nemluvně. Muž si vytáhl notebook a začal si vyhledávat povolání sweetie. Našel, že to jsou dívky ve věku od osmnácti do třiceti, které mají dětský vzhled a hrají role malých dívek na společenských akcích. Sweetie jsou něco jako hostesky. Ale za peníze provádí svoje role dle požadavků klienta. Mají různá hodnocení a své ceny. Čím roztomilejší sweetie a hodnější, tím má větší cenu. A však také sweetie si může nadiktovat pravidla. Čím víc je nedobytná sweetie, tím má vyšší cenu. Nejvyšší hodnocení je gold sweetie. Zakladatelka klubu Maid kafé Sweetie.

Muž zaklapnul notebook a v klidu ležel. Nemohl usnout, protože myslel na ten incident v lese. Opět dostal chuť na sex. Vstal tedy a šel ven z hotelu. Došel do nedalekého domu potěšení, a tam svoji chuť ukojil. 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář