Jdi na obsah Jdi na menu
 


Super prázdniny

 

937617e440_9061162_o2.jpg

Můj veliký příběh který píšu už několik let a dodnes nebere konce... Je to příběh psychologický i milostný a napínavý... Jde zde o dívku, která jako malá prožila trauma s koňmi a proto byla donucena odstěhovat se do města.

 

 

 

 

40dc5d7d97_70016924_o2.jpg

 

 


Po několika letech si nevzpoměla ani na smítko z toho dětství, až do doby, kdy si její maminka dovede nového přítele domů a oznámí jí  a její mladší sestře, že se budou brát. Ovšem problém tu je dosti veliký.

 

 

 

 

 

 

 

 

abr2bde13_ranc.jpg

 


Ten muž má obrovské pozemky a  hlavně má farmu koní...                                                                              

 

 

dsc07079.jpg

   

 

Jak se bude dál příběh rozvíjet je už na vás, zda si ho přečtete nebo ne...

 

 
 

 

 

 

 

 

Příspěvky

SP 3

9. 11. 2011

 K čemu se přizná mamka? Co bude mít Aeš za proslov po večeři? Po dobrém jídle pkná procházka... ale něčím zkažená... Opět u doktora na sádrovně...,,Jaké to je pohladit si koně po dlouhé době?"... Ranní překvapení. Co provedou kluci? a co se stane Xenii?? jak dlouho bude v bezvědomí? Jaké to bude v nemocnici?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Super prázdniny | Komentářů: 0

SP 2

9. 11. 2011

 Jaké překvapení budou mít holky ráno?  Malá Mirka se těší na jízdu ale co Xenie? taky si zajezdí? a co se jí stane na venkovní jízdárně? Co bude u doktora? Co se stane před domem? a co Xenii opravdu vyděsí? to vše v tomto díle.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Super prázdniny | Komentářů: 0

SP 1

9. 11. 2011

Jak začíná dobrodruždtví holek? končí prázdniny a ony se těší na tábor, ale maminka jim zkazí plány a stěhují se... kam? to si přečtěte... 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Super prázdniny | Komentářů: 0