Jdi na obsah Jdi na menu
 


V pekle?

18. 7. 2014

 V pekle?

 

            Dveře se dokořán otevřely a zahalilo nás prudké světlo. Sundal jsem si plášť a otočil ho, aby byl čistě černý. Masku jsem měl neustále schovanou.

            Muž mě doprovodil k něčemu, podobajícímu se královskému tůnu. Na něm seděla zahalená žena.

            Chvíli se mi zdálo, že vidím mámu. Ale poté jsem lépe zaostřil a viděl jinou ženu. I ona na mě pohlédla s údivem a promluvila „Lumine, co tady dělá ten odpadlík?“ mohutná muž se uklonil „Má paní. Toto je Tony a chce se k nám přidat. Je temný vlk.“ Žena se udivila „Nu dobrá. Černý plášť má. Temnost v rodu taky. Aspoň budeme mít pojistku, pokud Iren zklame.“ Na chvíli se odmlčela a poté dodala „Ovšem vidím, že jsi na škole vysoce postavený. Máš prsten s pečetí od všech bran.“ Tvářila se zaujatě. Já si prsten prohlédl „Ano, má paní. Jsem jeden z hlavních stráží na škole. Vím vše o bezpečnostním zařízení.“  Trochu zákeřně jsem se pousmál a žena s vřelým úsměvem řekla „Vítej u pekelné brány, Tony, temný vlku.“ Já se uklonil, žena ke mně přistoupila a dala mi do ruky svitek „Toto je mise Ireny. Doufám, že ji znáš ze školy…“ „Ano, má paní.“ Odpověděl jsem bez rozmyšlení. „To je dobře. Budeš naše pojistka. Pokud ona zklame, ty to za ni doděláš.“ Uklonil jsem se „Jistě, má paní.“ Řekl jsem co nejuctivěji a dostal od ní náramek, který mě kdykoliv teleportuje k pekelné bráně.

            Poté mě mohutný muž Lumine odvedl k východu a pustil ven…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:D

(Snow, 22. 7. 2014 15:28)

Tak tohle se ti povedlo, Alexi! :D
Nemůžu se dočkat na pokračování! :D
A promiň, že sem nepřila dřív... tak nějak sem nestíhala :)

Re: :D

(Alex, 22. 7. 2014 20:19)

Nevadí. ani jsem nečekal, že si to přečteš tak brzy :D

Re: Re: :D

(Snow, 23. 7. 2014 9:52)

No jo, dlouho jsem tu nebyla a ten den, co si mi to napsal, jsem zrovna přijela od babičky, takže jsem všechno prozkoumávala :DD
Měls štěstí :D
Ale teď už další kapču ;D

Tak to je něco!

(Tatsu, 19. 7. 2014 16:23)

Tak tohle mě dostalo, ... Těším se na další!

Re: Tak to je něco!

(Alex, 21. 7. 2014 16:08)

To si počky, co všechno se stane :D

Re: Re: Tak to je něco!

(Tatsu, 22. 7. 2014 13:07)

Počkám počkám :D